Деякі люди вважають, що дівчата не можуть бути привабливими, вбираючись в одяг, подібний чоловічому. Насправді, при грамотно створеному образі, союз дівчат і такого одягу може виглядати надзвичайно сексуально.

Чи правила чоловічого стилю для дам? Зрозуміло! Якщо ви зібралися купувати костюм, потрібно стежити за тим, щоб він ідеально підходив до вашої статури. Тобто, підходив за розміром. Майки та сорочки можуть бути більше лише на розмір. Великі джинси можуть дозволити собі лише худенькі або високі дами. Решті, щоб не додати собі пару зайвих кіло, краще утримуватися від такого роду моделей.

Не забувайте, що повністю чоловічий образ буде виглядати безглуздо. Не забувайте робити хоча б один акцент на жіночність. Навіть однієї червоної помади буде достатньо, щоб домогтися бажаного вами стильного ефекту.

Які кольори характерні для даного стилю? Робіть ставку на нейтральні! Таке рішення додасть образу витонченості і елегантності. Чорний, темно-синій, сірий, білий – ось найкращі кольорові рішення! І, звичайно ж, не забувайте про яскравий акцент.

Є ряд жіночих речей, які схожі з чоловічими. Наприклад, широко відомі джинси-бойфренди. Цим словом іменують не облягаючі джинсові штани, які дуже полюбилися сучасним дизайнером. Саме тому їх легко відшукати в модних магазинах. Вибір їх великий – рвані, з металевими деталями, темні, світлі, укорочені.

Жіночі костюми, які схожі з чоловічими, заполонили модні бутіки. І не даремно! Це одне з найсексуальніших модних рішень! Особливо, якщо костюм однотонний і, звичайно ж, чорний. Сорочку до нього варто підібрати так, щоб поєднання було максимально контрастним.

Образ без аксесуарів – неповноцінний образ. Кращі варіанти в даному випадку – великі годинник і масивні ланцюги.

Капелюх – це надзвичайно стильний аксесуар, який додасть вашому образу витонченість. Головна умова – ніяких яскравих кольорів, квіткових композицій і блискіток!

Саме відповідне взуття до образу, схожого з чоловічим – це шнуровані черевички. Особливий шик – лаковий матеріал або блискуча шкіра. Неймовірно стильно вони виглядатимуть в союзі з укороченими брюками.