Всесвітня банківська криза, химерою розповзаючись по планеті, залізла у кишені більшості обивателів і змусила багатьох замислитися – чи настільки важливо, до якого одягу прироблені ці самі кишені? Як показує статистика, більшість українців відповідає на це питання ствердно – важливо, і ще як!

Згідно з опитуванням, проведеним Інститутом досліджень товароруху і кон’юнктури оптових ринків, лише один з п’ятнадцяти жителів столиці не визнає необхідності сильної економії на зовнішньому вигляді. Однак інші, погодившись з тим, що підходити до вибору модного одягу тепер доведеться трохи обережніше, проте не готові відмовитися від постійного оновлення гардеробу, незважаючи ні на які скорочення або урізання зарплати.

Яким же чином українцям, не готовим відразу відмовитися від достатку розкішних речей, вдасться заповнювати нестачу трендового одягу в організмі і при цьому не отримати пробоїн в худому бюджеті? На допомогу столичним модникам прийшли оптові склади одягу, що реалізують в період кризи свою продукцію по найгуманнішим цінами.

Жителі модного центру України вже давно відучилися купувати речі секонд-хенд, і ніяка криза не може змусити купувати одяг не першої свіжості. Тому сток одяг оптом, порівнянний з категорією секонд-хенд за ціною, але істотно перевершує його в якості і презентабельності, ств в ці важкі дні відмінною підмогою для тих, хто хоче пережити кризу в одязі провідних модельних будинків Європи.

Купити сток одяг по самій вигідній в Україні ціні можна на складі оптової одягу “Євросток“. Модний чоловічий, дитячий і жіночий одяг сток надходить на оптовому складі “Євросток” від дилерів або представників фабрик виробників і продається в міксах, а також поштучно. На складі можна знайти одяг усіх хедлайнерів сучасної моди – Pas, Fransa, Passport, Stradivarius, Mango, Morgan, Naf Maf, Rosalita, Silvian Heach, Olyo, Tom Tailor і багатьох інших європейських брендів.