Лукава осінь, як примхлива пані, грає з формами, кольорами і матеріалами, створюючи нові образи. Замінює натуральне штучним, поєднує непоєднуване і руйнує багаторічні традиції і звички. Які «шахрайства» придумала нинішня осінь, щоб одночасно порадувати і збити з пантелику любительок «гарячих» трендів?

Різнобарвні хутра

Довгі десятиліття вважалося, що вироби з штучного хутра носять через відсутність грошей або смаку. Цього року осіння мода сповнена «фальшивих» шубок, пальто, курток, жилетів. Штучним хутром щедро лохматяться рукавиці, сумки, шарфи і взуття. Носити одяг з несправжньою «хутра» можуть і любительки тварин, які уникають виробів з натуральної шкіри. Характерною рисою хутра цієї осені є його різнобарвність – яскраві кольори, всілякі візерунки, незвичайні відтінки і їх поєднання.

Штучна шкіра

Шкіра – один з найбільш «осінніх» матеріалів. У цьому сезоні з неї шиється буквально все – спідниці різних фасонів, брюки, легінси, сукні, сумки, куртки, пальто. Носяться будь-які кольори, особливо популярні темно-зелений, тілесний, коньячний і, традиційно, чорний.

Плюсами виробів з штучних шкіри та хутра є їх екологічність і низька ціна.

Жіночий «чоловічий» костюм

І в цьому сезоні в якості інспірації може послужити гардероб бойфренда. Наприклад, брючні костюми в чоловічому стилі знову популярні. На піку знаходяться і «чоловічі» туфлі всіх кольорів і фасонів: з гострим і квадратним носком, на плоскій підошві і на платформі, строгі однотонні та різнокольорові з вишивками і малюнками. Жінкам, які віддають перевагу спідниці, але тим не менш, бажаючим спробувати «хлопчачий» стиль, досить доповнити мінімалістичну спідницю взуттям а-ля бойфренд і строгим оверсайзд піджаком.

Модні «дикі краю»

Ще один «фальшивий» тренд – одяг зі звірячими принтами. «Хижачками» прикидаються не тільки шуби, але і спідниці, блузки, штани, взуття та аксесуари. Це досить складний для комбінування тренд, тому для початку можна спробувати носити тільки один аксесуар в стилі дикої природи. Найголовніше правило – не поєднувати звірині принти з спокусливими елементами в одязі.