Знаючи всі нюанси отримання такої унікальної футболки та стильного аксесуара, можна сміливо поговорити про його користь і сфери застосування.
1) Ваш унікальний стиль

Отже, така футболка відмінно підійде для того, щоб висловити своє внутрішнє «я». Якщо, наприклад, ви любите фільми жахів, а аксесуарів такого роду ніде немає, можна легко і просто надрукувати футболки зі сценою з вашого улюбленого фільму так, що всі будуть знати – перед ними справжній цінитель. Або, можливо, ви просто хочете створити щось таке, чого точно ні в кого не буде.

2) Чудовий подарунок

Якщо ви вже довго ламаєте голову над тим, що подарувати близькій людині, члену сім’ї або колезі – футболка з унікальним логотипом, картинкою або фотографією стане ідеальним рішенням, і ваш подарунок точно залишиться в центрі уваги. Адже така футболка це не тільки зручна частина гардеробу, а й певне нагадування про те, що ви пережили разом з цією людиною. Можливо, цим спогадом буде який-небудь знаменний день, а може непримітна, але забавна дрібниця. Футболка з фотографією буде завжди нагадувати про те, що саме ви зробили такий чудовий подарунок, у той час як про щось банальне дуже скоро забудуть.

3) Корпоративний хід

Великі начальники дуже часто задаються питанням, як об’єднати в одне ціле колектив з таких різних і несхожих людей, згуртувати їх і підштовхнути до більш злагодженої та ефективної роботи? Все дуже просто, якщо у них є однакові футболки, позначають що вони- команда. Звучить як гарна казка, але насправді, психологи вже давно довели, що такий хід дуже часто змушує людей забути про свою диференціацю і відмінність в одязі, і віддати максимально енергії на роботу один з одним.

4) Чудова реклама

Ви починаєте свою справу, і хочете, щоб якомога більше людей дізналися про це? Красива футболка з примітним логотипом вашої компанії на її співробітників приверне величезну увагу можливих майбутніх клієнтів. Саме так політики і залучали виборців-роздавали всілякі атрибути одягу зі своєю символікою і іноді навіть прізвищами. Адже мало того, що надягаючи таку футболку щодня вони неодмінно запам’ятають, як вас звуть або як називається ваша компанія, але і напевно відчують вдячність за «подарунок». Якраз саме такого ефекту ви й домагалися, вуаля.