Американський бренд Coach практично першим відкрив тиждень моди в Нью-Йорку. Креативний директор бренду в осінньо-зимовому сезоні вирішив показати нову дівчину Coach. Вона бунтарка і зухвала дівчисько. Таким чином, на відміну від попередніх цукеркових нарядів, колекція осінь-зима 2015 показала себе рокерской і агресивною. Можна сказати, що колекція від Стюарта Віверс (дизайнера) відмінно балансує між жіночністю і навмисної грубістю в стилі Джеймса Діна.

Дівчина Coach позує на тлі провінційного містечка в Америці. Її бунтівний дух вимагає збиватися в хуліганські групки й мріяти про те, щоб вирватися з батьківського дому. Словом, дівчина в колекції Coach осінь-зима 2015 це «погана» дівчинка.

Сама колекція виконана в чорно-білій гамі, з рідкісним вкрапленням яскравих кольорів.

Першим що спадає на думку при згадці рокерів і панків це, звичайно, шкіряні зимові куртки. У колекції представлено навіть кілька моделей цієї куртки.

Так, є куртка з обробкою з овчини, яка прикрашена парою блискавок на кишенях. Представлені і куртки, де рукава повністю виткані з хутра кремового кольору. Є в колекції і парочка класичних косух з чорної шкіри. Вони прикрашені блискавками і декоративними ременями. Також є дві куртки-косухи, де на плечі і перед щедро закололи кольорові значки і брошки.

У колекції багато варіацій пальто. Так, одна модель пошита цілком з короткого хутра, а друга доповнена трендовими шкіряними рукавами.

Під куртки в стилі панк маскуються навіть дублянки. Вони об’ємні, яскраві і з величезним коміром із овчини. У колекції є парочка оригінальних картатих пальто з хутряними кишенями назовні.

Брюк в колекції всього дві пари – укорочена модель зі стрілками і шкіряні, з блискавками на кишенях і Брючини.

Зате спідниць дуже багато, як міні, так і довжиною по коліно. Вони виконані з шкіри і теплого трикотажу. Пара багатошарових спідниць, де верхній шар це візерунчаста тюль сірого кольору.

З аксесуарів на шиї моделей хвацько зав’язані рок-н-рольні бандани. Взуття практично вся представлена ​​грубими високими черевиками, з хутряним «язичком» білого і чорного кольору. Є й пара гостроносих блискучих китти-хілз зі шкіряною пензликом на носку.