Крадіжка в магазині – завжди дуже неприємне явище для його власника. Неприємне перш за все тому, що завжди відбувається несподівано для вас і, як правило, в той період часу, коли найменше чекаєш. Але є певний час у році, коли, як правило, крадіжки відбуваються особливо часто.

У цій статті ми хотіли детальніше розповісти про це, тому що коли ми купуємо одяг оптом, то, зрозуміло, хочемо, щоб це приносило нам прибуток, а не нерви. Щоб дізнатися, коли злодій буде найчастіше вчиняти свою справу, потрібно зрозуміти за яких обставин йому буде легше всього вкрасти. Звичайно, в першу чергу, тоді, коли в магазині найбільше людей і, отже, більше відволікань для охорони і більше можливостей залишитися непоміченим. А коли в магазинах найбільше відвідувачів? Спостереження і особистий досвід багатьох власників стокових магазинів, показує, що це кінець тижня – дні із середи до суботи, але в п’ятницю і суботу, покупців, як правило, найбільше.

Крім того, існують так звані сезонні крадіжки. Це періоди часу в році, коли крадіжка в стокових магазинах посилюється. Мова йде про передсвяткові дні. Наприклад, перед Новим Роком або 8 березня. Безліч крадіжок також часто скоюють підлітки, тому дні шкільних канікул і свят – теж періоди ризику для цілісності стокового одягу у Вашому магазині.

Крадіжки в магазині можуть збільшуватися ще й з причини його місцеположення. Найчастіше частка магазинних крадіжок починає поступово підвищуватися, якщо Ваша торгова точка розташована біля школи чи іншого навчального закладу, в жвавих місцях, де багато випадкових покупців, а також в місцях масового відпочинку. Крім цього, сильно привертають злодіїв ті торговельні точки, які розташовані таким чином, що вибігши з них дуже легко можна сховатися. Наприклад, магазини, що знаходяться вздовж вулиці, де поруч арки з входом у двір і підземні переходи.

Отже, придбаний Вами стоковий одяг та взуття в Україні, який потім потрібно реалізувати в магазині, піддається крадіжкам особливо часто в кінці тижня і передсвяткові дні. Але магазинні крадіжки, на жаль, це лише одна з головних болей, з якими доводиться стикатися власникам магазинів. Крім цього є ще крадіжки серед Вашого особистого персоналу, крадіжки зі зломом, крадіжка службою доставки, махінації з боку касирів та багато іншого. Всі ці теми будуть розглядатися в наших наступних статтях.