У 21 столітті жінка завжди повинна виглядати ідеально. Все, до найдрібніших подробиць. Особливу увагу потрібно приділити свої рукам і нігтям. За їх станом можна практично безпомилково визначити біологічний вік дами.

За особою всі намагаються доглядати, а руки часто залишаються на «потім». Вид недоглянутих нігтів у світі сучасної людини – це навіть якось непристойно і при все при цьому недешево. Не завжди залишається якась додаткова сума, щоб побалувати свої ручки. Порятунком в цій ситуації (відсутність «зайвих» коштів) безсумнівно стане самостійне виконання манікюру вдома. Зараз існує вже ціла методика проведення даної процедури. Знайти свою, навчитися – і, гарні нігті більше не проблема. З інструментом також визначитися нескладно: професійні магазини завжди до ваших послуг, вибирайте, купуйте і працюйте в задоволення собі і своїм нігтиками.

Насамперед, потрібно надати красиву форму нігтям (за бажанням: круглу, квадратну, овальну або ін.). Робити це краще за допомогою спеціальної скляної пилочки, яка стане кращим вибором для натуральної пластини ваших нігтів. Далі слід опустити ручки в гарячу (але не окріп) воду з додаванням, як правило, рідкого мила (можна також додати при бажанні морську сіль для зміцнення нігтьової пластини, поєднати приємне з корисним). Після того як кутикула стала м’якою (до речі, ще застосовують спеціальні розм’якшуючі масла, креми, саме для кутикули), приступаємо до її видалення. Спочатку відсовуємо її, потім обрізаємо щипчиками, ножицями або спеціальним пристосуванням для кутикули. Робимо це дуже акуратно, щоб не порізатися, враховуємо прихильність капілярів.

Обробляємо руки кремом. Наносимо лак. Все – нігті в порядку.