У непростий період фінансової кризи гарною підмогою для підприємців може стати купівля одягу міксами. На оптовому складі брендового одягу “Євросток” Ви можете купити оптом за найвигіднішими в Україні цінами комплекти верхнього одягу, взуття та аксесуарів від провідних європейських модельних будинків. У наших міксах чоловічий, жіночий, молодіжний та дитячий одяг сортується в комплекти по 15-25 кг і реалізується за цінами, істотно нижчими оптових.

Найчастіше в один мікс входять моделі від відразу декількох брендів (наприклад, Massimo Dutti, Morgan і Lerros і т.д.), при цьому одяг в міксі являє собою не різнорідний вінегрет, а чітку композицію по сезону (окремо зимові, демісезонні і літні суміші), фасоном (светри, куртки, сукні, джинси, повзунки та пінетки) і стилю (молодіжний одяг оптом, спортивний або класичний одяг, жіночий, дитячий або чоловічий сток одяг тощо). Також окремо Ви можете купити оптом мікси з взуттям і всілякими аксесуарами – біжутерією, колготками, ременями, італійськими сумками, шапками, рукавицями і шарфами.

У наших міксах проводиться вигідний для покупця розподіл одягу сток по розмірній сітці: в одному комплекті можна знайти як моделі для самих струнких, так і одяг великих розмірів для повних. Речі в міксах практично не повторюються. Відвідавши наш оптовий склад модного європейською одягу, Ви зможете ознайомитися з усіма моделями, які є в наявності в міксах “ЄВРОСТОК”, а також отримати докладну консультацію про склад міксів від наших менеджерів-консультантів. Нашою незаперечною перевагою є те, що ми дозволяємо нашим покупцям переглядати всі мікси перед їх покупкою!

Клієнти “ЄВРОСТОК” можуть бути впевнені, що, купуючи міксами одяг оптом на нашому складі у Львові, Ви здобуваєте якісну і модну продукцію провідних європейських брендів молодіжного, класичного та дитячого одягу. Ми не співпрацюємо з турецькими або китайськими мануфактурами, а також іншими другосортними фабриками виробництва одягу. Вся продукція перед виставленням на продаж проходить ретельну перевірку – Вам навряд чи вдасться знайти в наших міксах бракований одяг.