Одяг оптом, закуплений Вами у постачальників, потім має бути реалізована в магазині, щоб не тільки окупити витрати, але й принести прибуток. Але багато планів можуть бути легко зіпсовані злодійством покупців. У цій статті ми розповімо, які основні методи злодійства використовуються покупцями.

Крадіжка в примірочних кабінках. Найпопулярніший спосіб крадіжки стокового одягу. Клієнт заходить в примірювальну кабінку і бере з собою безліч речей, наприклад, сім, а виносить шість або навіть п’ять. Там, в примірювальній він нейтралізує протикражні бірки і ховає річ, наприклад, собі за комір або передає її своєму спільникові, який знаходиться поруч або в сусідній примірювальній. Порожні вішалки він намагається заховати в примірювальній кабіні або між рештою речами, які він повертає продавцю. Крім уважності продавця цей метод злодійської крадіжки важко чимось запобігти.

Крадіжка із залу в спеціальних сумках. Вам має бути відомо, що якщо сумку чи пакет зсередини обкласти фольгою і в нього покласти речі з магазину прямо з протикрадіжними бирками, то система не спрацює. Цей прийом теж дуже часто використовують. Сумка заздалегідь готується, в неї кладуть спеціальний паперовий каркас для того щоб створити враження, що вона повна і тим самим обдурити охорону. А в холодний сезон використовується більш витончений варіант цього методу. Також обкладають фольгою внутрішню сторону громіздкою одягу і ховають крадені речі за комір. Тільки уважність охорони та продавців може допомогти спіймати злодія.

Крадіжка в грубій формі. Це самий примітивний, але від цього не менш важкий для запобігання метод крадіжки. Людина просто хапає якусь річ і починає швидко тікати з нею. Як правило, такий спосіб крадіжки вибирають люди дуже неприємні. Або наркомани, що найчастіше знаходяться під ломкою, або який-небудь інший чоловік, якому вже нічого втрачати. Такі люди досить агресивні. Труднощі в їх затриманні полягають в тому, що вони готові застосовувати силу і нанести ушкодження кожному, хто буде намагатися їх зупинити. Запобігти таким крадіжкам може тільки досвідчений охоронець, який відразу здатний розпізнавати таких людей і уважно за ними стежити. Важливо також відзначити, що якщо таким людям показати, що за ними стежать, ризик здійснення крадіжки значно скорочується.

Підміна ярликів. Клієнт непомітно міняє цінники з дорогої речі на дешеву. Потім він її оплачує, але за іншою ціною. Такий спосіб спрацьовує, звичайно, тільки в досить великих магазинах, де товару багато. Але якщо продавець не забуває перевіряти відповідність цінника і речі, то цей метод легко можна присікти.

Отже, методів злодійства досить багато. І щоб оптовий продаж одягу, придбаний Вами, без збитків був розпроданий, звичайно, багато чого потрібно передбачити. Що саме? Читайте про це в одній з наших наступних статей.