Зараз саме той час, коли кожна дівчина не може уявити себе хоча б без однієї пари джинс. А у деяких подростов в гардеробі, окрім джинс нічого майже і немає. Правильно підібрані джинси не тільки приховають недоліки їх власники, але й підкреслять її гідность. Джинси можна одягнути на будь-який випадок життя, хоч це прогулянка по парку, побачення з коханою людиною або похід у кінотеатр.

Джинси скІнни радуватимуть тільки власниць худеньких ніжок. Так як вони не тільки зовсім не приховують недоліки, але й підкреслюють їх. На занадто худих або дуже повних ногах, вони будуть виглядати безглуздо. Низ таких джинс зазвичай звужений, але він може бути і прямого крою. У цьому сезоні найбільш популярні: блакитні, червоні і помаранчеві відтінки, а також сірий відтінок з легкою потертістю. Якщо ви вже не молодого віку, то вам слід уникнути такого вигляду джинсів з низькою посадкою.

Розкльошені джинси – це класика, яка робить ваші ноги стрункішими і довшими. Але тільки якщо надіти каблук, і закрити його довжиною джинс. Джинси зазвичай розширюються від коліна, але є й такі моделі на яких розширення йде від стегна. Цей вид джин можна одягати з сорочкою, майкою, футболкою або навіть з піджаками або водолазками. Туфлі для джинсів підійдуть найкраще, але танкетка теж буде виглядати відмінно.

Джинси “бойфренди” – від цієї моделі так і віє сексуальністю, в ній не залишилося нічого чоловічого. Тільки легкий натяк на мужню брутальність. Вони підійдуть абсолютно всім, головне правильно підібрати їх по фігурі. Потрібно щоб вони не сильно вісіли, але й не були в обтяжку. Особливо вони підійдуть власницям довгих ніг. А от дівчатам з великими стегнами їх можна одягати тільки з сорочкою вільного крою. Для створення більш сексуального образу потрібно підвернути низ джинс, цим самим відкривши кісточку. Так само з ними буде хороший обтягуючий верх, або сорочка з недовгим рукавом.

У цьому сезоні в моді таке декорування джинс як порізи, бахрома, потертості і так далі. Так само вже кілька сезонів популярні клини і шипи. Стали також популярні джинси з квітковим принтом, або сміливими і авангардними малюнками.

Але вибір залежить в першу чергу, тільки від вашої думки. Тому не обов’язково мати всього одну пару джинс, коли у світі стільки вибору. І правильно підібравши джинси та аксесуари до них, ви будете виглядати, як зірка, що зійшла з обкладинки модного журналу.