Якщо потрібно пізнати жінку краще – варто тільки подивитися на її сумку. Загальне враження завжди складається саме з аксесуарів. Жіноча потреба в практичності, бажання бути у всеозброєнні – зумовлене необхідністю мати цю саме зброю завжди при собі. А спосіб її перенесення – легко розкриє її погляд на життя.

10 трендів, як спосіб розповісти світові трохи більше про власний внутрішній світ.

1. Сумка через плече. У ній криється класичний погляд на моду. У цьому сезоні такі сумки оптом надані в різних варіаціях. Але на догоду прекрасній статі не шокують сміливим дизайном.

2. Ретро сумки. Характеризують володарку, як особистість консервативну і вірну своїм уявленням. Правильна геометрія, чіткі лінії і стримані кольори. Скромно, стримано і зі смаком. Сумки жіночі такого стилю завжди залишаються в тренді.

3. Сумка-мішок. Характеризує жінку вільну від модних забобонів. Популярність таких сумок бере старт з минулого сезону. Зручна у вільному і тривалому переміщенні. Може комплектуватися додатковими лямками і використовуватися як рюкзак, а іноді комплектується коліщатками.

4. Рюкзак. Міг би бути мішком, але ні. Рюкзак носять жінки і дівчата, для яких не існує непередбачуваних ситуацій. Модні сумки 2015 надані в найнеймовірніших інтерпретаціях: романтичному і футуристичному дизайнах, різних розмірів і функціональності.

5. Плетені сумки. Відмінний вибір для літнього відпочинку. У сучасних колекціях плетіння представлено як з соломи, так і з текстилю. Вдалий тандем до плетеного взуття, для створення сільського образу. Купити сумку однозначно варто для комфортного відпочинку на пляжі – вона зберігає форму і береже вміст від ушкоджень.

6. Сумка хобо. Вони навряд чи коли-небудь вийдуть з моди через неймовірну популярність серед прекрасної статі. Велика місткість іноді просто вражає. Варто відзначити, що такі сумки більше підходять мініатюрним дівчатам.

7. Сумка листоноші. Незважаючи на те, що під час недавніх показів вони зустрічалися вкрай рідко, серед молоді сумки такого стилю дуже популярні, що не дивно – вона практична, зручна і містка. Модні сумки 2015 в стилі листоноші мають довгий широкий ремінець і доповнені відділом для планшета або ноутбука.

8. Сумка-шоппер. Сумочка для любительок здійснювати покупки. Виглядає як магазинний пакет. Найчастіше у таких сумок відсутня застібка, що не дозволяє носити цінні речі. Але як стильний аксесуар для шопінгу зіграє непогану роль.

9. Сумка-браслет. Ідеальний вечірній аксесуар. Мініатюрні сумки жіночі, з браслетом-ручкою. Браслет виконує декоративну роль: виготовляється з текстилю, шкіри, ланцюжків, декорується стразами, пайєтками і т. д.

10. Мідоньєр. Екстра-оригінальна сумочка. Як правило, виконується в самих немислимих формах і дуже дорога, навіть бундючно, декорується величезною кількістю страз, яскравим бісером і навіть дорогоцінними каменями.

Мода – поняття відносне, а модна сумка – тим більше. Важливо вибрати саме той варіант, який буде доречний для певного способу життя. А ще краще – купити сумку відразу декількох моделей, на всяк випадок.