Як вибрати жіночу сумочку

У сучасному світі дуже важко встигнути за модою. Кожен новий сезон привносить свої зміни в колекції сумок. Найпоширенішим і практичним матеріалом для дамських сумок є натуральна шкіра і замш. Шкіряні та замшеві сумочки різних моделей присутні у всіх нових колекціях.

Вечірні жіночі сумки

Для вечірніх сумок найбільше підходящими вважаються сумки, виготовление з оксамиту або атласу. Якщо ви хочете підібрати повсякденне сумку з текстилю, то вона може бути виготовлена ​​з джинсової тканини, нейлону. Зараз актуальні коричневі, сірі та чорні кольори сумок. Для жінок, яким подобаються яскраві кольори, – існують колекції сумки з фіолетовими кольорами та “ягідними” відтінками. Модними в цьому сезоні будуть також текстильні сумочки в клітинку і з забарвленням леопарда.

Популярні сумочки

На даний час найбільш актуальні сумки в стилі 40-их років. Такі дамські сумочки чудово поєднуються з сучасними сукнями й пальто. До своєї сумочки ви за бажанням можете підібрати відповідні рукавички. Виглядати це буде просто ідеально і жіночно.

Об’ємні сумки так само користуються популярністю. Такі сумочки практичні і досить вмісткі. Найкраще носити об’ємну сумку в руці. М’які об’ємні сумки прикрашені бахромою. У цьому сезоні модними є вечірні сумки з бахромою. На сумках ви можете побачити крім бахроми металеві стрази, аплікації, закльопки, блискавки і багато іншого. Невеликі сумочки можуть бути прикрашені різноманітними ланцюжками. Ланцюжки можуть бути виготовлені з пластику або металу.

У нашому стоковому складі вибір сумок величезний, ви можете знайти найрізноманітніші сумки, найбільше представлені відомою італійською маркою Popkorn.