Ваш шафа просто ломиться від одягу, а одягнути вам все одно нічого? Значить, ви просто не вмієте грамотно підбирати свій гардероб, у вас багато речей, які живуть самі по собі, погано поєднуючись з одягом. Щоб уникнути таких помилок і мати можливість щодня бути новою, яскравою і модною, потрібно навчитися правильно складати основу свого гардеробу.

Палочкою-виручалочкою на кожен день можуть стати біла сорочка і блузки, темна спідниця-олівець, плаття, брюки, джинси, піджак і светр. Ці речі можуть скласти основу будь-якого образу. Для тих, хто не любить банальні поєднання, це відмінний шанс проявити свій смак і творчо підійти до створення нарядів на кожен день. Спробуйте поглянути на свій одяг під іншим кутом, відмовтеся від звичних сполучень і Зважтесь на експерименти.

Джинси, біла сорочка і піджак складуть відмінний варіант, який підійде для різних ситуацій, починаючи з прогулянки по місту, закінчуючи роботою в офісі. А для того, щоб вбрання не приїдалося, використовуйте аксесуари: брошки, хустки і кольє.

Якщо душа просить романтики, одягніть з джинсами або спідницею легку шовкову блузку. Головним акцентом в такому способі має стати саме блуза, тому помітні аксесуари і великі прикраси залиште для іншого випадку.

У сукні з якісної тканини, відповідній вам по фігурі, можна щодня виглядати жіночною і різноманітною. Підбираючи різні прикраси, ремінці, сумочки, експериментуючи з взуттям, можна кожного разу в одному і тому ж платті виглядати ново і яскраво.

Хто сказав, що пряма спідниця – це нудно? Класична спідниця-олівець може стати частиною оригінального образу, якщо поєднувати її зі светром і взуттям на плоскій підошві. Додайте сюди об’ємну сумку, і у вас готовий образ для походу по магазинах.

Штани і жакет – класичне поєднання. Спробуйте і тут проявити свою індивідуальність. Наприклад, надіньте червоні штани і темно-синій піджак. І у вас вийде чудовий комплект в морському стилі.

І це тільки декілька прикладів незвичайних поєднань. Інші образи ви можете придумати самостійно. Виберіть день і приміряйте все, що у вас є в шафі. Відберіть речі, які відмінно на вас сидять і спробуйте різні варіації на їх основі. При покупці обновки, завжди продумуйте, з якою річчю зі свого гардероба ви зможете її комбінувати.