Наскільки велика ймовірність знайти в мішках неякісний одяг? Багато наших клієнтів цікавляться, в якому вигляді вони отримають товар, який ми реалізуємо міксами (мішок з комплектом одягу вагою від 18 до 25 кг). В основному покупців хвилює питання якості товару. Тобто, чи немає такої ймовірності, що куплений нами у дилерів європейських брендів стоковий одяг внаслідку буде пересортований, і в деяких мішках може виявитися тільки неліквідна продукція? Ми спробуємо звільнити Вас від подібного роду страхів.

Взагалі покупка товару мішками (міксами) втрачає сенс, якщо немає можливості в нього зазирнути. Так що наповнювати упаковку неякісним товаром для будь-якого оптового складу просто невигідно – навіть якщо якийсь вже дуже довірливий клієнт придбає такий мікс, не ознайомившись з його вмістом, то в такому випадку продавець ризикує втратити як окремого покупця, так і свою репутацію в цілому. Жодна поважаюча себе оптова база, профільний бізнес якої – взуття та одяг сток, не стане навмисно займатися подібним видом шахрайства!

Однак для того, щоб убезпечити себе, ми настійно рекомендуємо Вам своїми очима перевірити ліквідність зібраного в мішку товару. До слова, наш склад дає таку можливість – Ви можете абсолютно спокійно і нікуди не поспішаючи упевнитися, що пропонований нами брендовий стоковий одяг відповідає всім критеріям якості.