Відмінність такого одягу від звичайного повсякденного полягає в тому, що виконаний він з натуральних, дихаючих матеріалів, сконструйований таким чином, щоб не стягувати животик. Мода на сьогоднішній день пропонує майбутнім мама величезний вибір моделей одягу – починаючи з футболок, закінчуючи джинсами і комбінезонами. Правильно підібраний одяг не обмежує рухів, не здавлює і не тисне. Адже вагітній жінці, щоб уникнути пошкоджень плода та перекриття йому доступу до кисню не можна перетягувати талію і живіт. Спеціальним одягом можна як підкреслити округлі форми, так і приховати їх.

На ранніх термінах вагітності перевагу можна віддати штанам, джинсам із заниженою талією і гудзиками, що дозволяють збільшити розмір в окружності по мірі зростання вашого животика. На другому і третьому триместрі вагітності відмінно виглядатимуть сукні, що відрізняються своєю практичністю і оригінальністю, в будь-якій кольоровій гамі.  Як правило, в першому триместрі, більшість жінок надягають звичайний повсякденний одяг. Потреба в придбанні спеціального одягу для вагітних виникає, коли животик округляється.

Переваги сучасного одягу для вагітних полягає в тому, що носити його можна буде і після вагітності, в період годування груддю малюка. Пізніше ви зможете оцінити, як зручно годувати малюка в спеціальному одязі навіть у громадському місці!  При купівлі одягу слід звернути увагу на той, який не надто облягає, дозволяє комфортно дихати. Мова не йде про кардинальну зміну всього гардероба, досить купити одні штани, пару суконь і блузок.

Якщо вагітність випадає на холодну пору року, можливо, необхідно буде придбати теплий верхній одяг. Не слід змінювати свій стиль, сучасні дизайнери пропонують спеціальні речі для вагітних у всіх затребуваних розмірах. Пам’ятайте, що стан вагітності унікальний, неодмінною побалуйте себе парою красивих штучок! Не дозволяйте незручному одягу псувати вам настрій! Щаслива мама – щасливий малюк! А для щастя жінці потрібно так мало – любов, розуміння, і … одяг!