Можливо, Вам вже добре відомо, що одяг сток – це абсолютно нові і якісні речі відомих і популярних у всьому світі брендів. А слово сток перекладається, як залишок і означає, що даний товар є залишком від нових колекцій брендів, не реалізований за первісною ціною, по якихось причинах. Але якщо більш детально розібратися в питанні, звідки саме береться одяг сток, то можна виділити набагато більше причин. Дану статтю ми присвятимо саме цьому.

Ми відзначили, що сток одяг це товарний залишок. Але раз це товарний залишок, значить, він десь утворюється. Найчастіше це відбувається в трьох основних місцях.

Перше. Безпосередньо самі заводи і фабрики з виробництва модного одягу. Існує дві основні причини, по яких завод чи фабрика віддає свою продукцію за дуже низькими цінами, компаніям, які скуповують її оптом. Перш за все, це перевиробництво товару. Наприклад, якщо залишається тканина, компанія може прийняти рішення відшити з неї одяг, так як, навіть продавши її оптовикам за низькими цінами, це буде більш вигідним рішенням, ніж, якщо ця тканина просто буде лежати на складі і займатиме площу. Ще одна поширена причина полягає у відмові торгових мереж скуповувати у фабрики запланований обсяг продукції, або зрив угоди з якихось причин. Знову ж таки, щоб отримати хоч якийсь прибуток заводу або фабрицы вигідніше цей товар реалізувати через оптовиків, ніж просто залишити його залежуватися на складі.

Друге місце створення товарного залишку – це склади оптових дилерів. Оптові дилери є посередниками між заводами і торговими мережами і таким чином вони заробляють на перепродажі одягу. Так як модний одяг завжди має свій термін реалізації пов’язаний з сезонністю і віяннями моди, у оптових дилерів теж виникають проблеми з реалізацією, з причини яких їм набагато вигідніше продати свій товар оптовикам торгуючим одягом сток, ніж просто залишити його у себе. У середньому термін життя нової колекції модного одягу становить 3 місяці, якщо термін прострочений з якихось причин його вже не продати торговельним мережам, тому оптовим дилерам доводиться шукати нові канали реалізації. Таким чином, з’являється стоковий одяг у Львові та інших містах України.

Ну і третє місце освіти стоку або товарного залишку – це самі торговельні мережі вже не раз згадувані нами. Від них одяг сток утворюється найбільше. Практично ні одному магазину ніколи не вдається реалізувати весь товар за сезон, враховуючи навіть період дуже низьких знижок, які магазин може запропонувати своїм покупцям. Залишок все одно залишається. Щоб старий товар не займав місце в магазині, його вигідніше продати як стік товар.

Таким чином, ми бачимо, що джерел виникнення сток одягу не мало. Компанія «Eurostok» – це одна з провідних фірм в нашій країні, яка має доступ до товарних залишках величезної кількості відомих брендів, придбання яких може підвищити рівень продажів у Вашому магазині роздрібної торгівлі одягу.