Оплата за товар нашої фірми можлива 2 способами-готівковим і безготівковим.

Готівковий – оплата проводиться при покупці з оптового складу в євро чи національній валюті за курсом ПриватБанку на день оплати.

Безготівковий – здійснюється в національній валюті наступним способом: після оформлення замовлення, Ви отримаєте SMS або електронний лист з реквізитами одержувача грошового переказу, який Ви зможете оплатити в касі будь-якого відділення “Правекс-банку”, “Приватбанку” і банку “OTP”. Після підтвердження 100% оплати товару наш менеджер повідомить Вам необхідну для отримання замовлення інформацію.

Доставка стоку здійснюється по території всієї України. Ми співпрацюємо з компаніями “Інтайм” і “Нова Пошта“. Послуги транспортних компаній оплачуються замовником.

Нова послуга. Відправляємо товар у Росію і Білорусь. Всі деталі про доставку за телефонами вказаними на сайті.

Товар відправляється покупцю після 100% оплати в одному з відділень “Правекс-банку”, “Приватбанку” або банку “OTP”. При перерахуванні грошей до 13:00 відправка товару відбувається в той же робочий день.

Стокові одяг, взуття та аксесуари обміну та поверненню не підлягають! Ми не продаємо наш товар «на реалізацію», «в роздріб», а також «з відстрочкою платежу»!

Всі деталі доставки та оплати товару обговорюються при оформленні замовлення по телефону.

Прохання перед приїздом на наш оптовий склад домовлятися про зустріч з менеджером!