Любительки великих прикрас не будуть розчаровані прийдешньою зимою: у моді масивні геометричні аксесуари. Любительки мінімалізму теж в тренді, адже демократичність як і раніше залишається однією з модних тенденцій.

Дівчата, які віддають перевагу однотонному одягу, можуть звернути увагу на кулони і підвіски. Навіть якщо ви виберете єдину прикрасу, правильно підібраний аксесуар зможе прекрасно оживити образ.

Етнічні прикраси теж популярні. Буйство насичених фарб? Чому б і ні. Поєднуйте квітчасті тканини, мідь і позолоту в одному вбранні. Щоправда, і тут існує небезпека переборщити: вибирайте одну по-справжньому складну прикрасу, відмовтеся від розсипу сережок і браслетів.

Дівчата, що змушені миритися з дрес-кодом, гідно оцінять забуту моду на перли. Строгий, елегантний і витриманий, він може надати респектабельний вигляд. У той же час допустимі як цілі перлинні ансамблі, так і сувора нитка перлів на шиї. Можна орієнтуватися на власні переваги.

Любителькам скульптурних прикрас варто направити погляд на масивні, об’ємні браслети. Їх перевага очевидна: вони не загубляться навіть з товстим светром грубої в’язки. Вибираючи такий аксесуар, не забувайте і про геометрію, адже і тут вона в тренді.

Віддаєте перевагу сережки? Варто обзавестися подовженою парою, адже саме вони на піку моди в новому сезоні. Мінімалізм або химерність, не має значення. Якщо ж ви любите кільця, варто відкинути убік сумніви. Одягайте якомога більше відразу, можна і по кілька на один палець, – не помилитеся.

Що стосується сумок, улюбленим матеріалом для них стали хутро і шкіра рептилій. Звичайно, модниці вже звикли до мініатюрних сумочок, що імітують шкіру пітона, однак хутряний аксесуар все ще незвичайний і буде притягувати увагу. Відзначимо, що тут мінімалізм і простота не вітаються. Яскравість – ось вибір дівчини, яка стежить за тенденціями.

Цікаво виглядають сумки – геометричні фігури. При цьому їх розмір не має значення. Зверніть особливу увагу на сумки-паралелепіпеди і сумки з гострими кутами.

Якщо ви носите взуття з бахромою, саме час задуматися про придбання підходящої сумки, причому чим довша бахрома, тим краще. Якщо ж потрібна сумка для урочистого вечора, підійде прикрашений клатч.

Взагалі майбутній сезон залишає нам простір для фантазії. Сумка-плюшева іграшка? Будь ласка. Сумка у вигляді предмета гардероба? Запросто. Можливо, ваш настрій вимагає непристойних написів? Навіть у цьому випадку ви будете в тренді.

Модним віянням схильні і жіночі наручні годинники. Вибираючи такий необхідний аксесуар, варто звернути увагу не стільки на циферблат, скільки на ремінець. Саме він зможе розповісти оточуючим про вашу індивідуальність.

Витончено і елегантно буде виглядати ремінець-браслет, прикрашений ланцюгом. Такого ж ефекту можна домогтися, якщо придбати годинник з довгим ремінцем, який охоплюватиме зап’ястя кілька разів. Вітаються подвійні і потрійні браслети, підвіски, стрази та ланцюжки. Ремінець вашого годинника повинен притягувати увагу.

Якщо для вас важливий не стільки зовнішній вигляд, скільки утилітарність наручних годинників, зверніться до мінімалізму. Круглий циферблат, мініатюрні цифри на ньому, однотонний ремінець спокійного відтінку – ось ваш вибір.

Не варто забувати і ще про одну тенденцію. Мініатюрне жіноче зап’ястя може прикрасити масивний чоловічий годинник. Зовні громіздкий, він не тільки підкреслить витонченість руки, але і буде практичним в застосуванні.