Вибудувавши свій бізнес і організувавши одну або кілька точок продажу одягу, практично відразу Ви виявите, що багато речей в Вашому стоковому магазині пропадають – їх крадуть покупці. На жаль, не всі люди готові заробляти на життя чесною працею і тих, хто готовий красти сьогодні чимало.

В рамках цієї статті ми хочемо розповісти Вам, хто краде в стокових магазинах і які існують типи магазинних злодіїв. На жаль, дуже багато стикаються з проблемою злодійства в своєму магазині. Продаж одягу оптом в зв’язку з цим стає проблемою для багатьох підприємців. Тому вже досить давно були виявлені чотири основних види магазинних злодіїв.

Злодії професіонали. Це найстрашніша категорія магазинних злодіїв. Збитки від їх «роботи», як правило, дуже великі. Вони завжди знають, що роблять. Вміють відвернути продавця і охоронця, обдурити протикрадіжну систему, легко знаходять ті зони в стоковому магазині, які не охоплені відеоспостереженням. Професійні злодії крадуть з метою продати, тому вони намагаються вкрасти якомога більше дорогих речей. Часто працюють в парі і цілими групами. Нерідко використовують для крадіжок дітей, наприклад, заповнюючи краденими речами рюкзачок дитини або спеціальні кишені на його одязі. Досить часто професійні жінки злодії прикидаються вагітними, користуючись тим, що жінка в положенні не викликає підозри і красти речі стає легше.

Злодії любителі. Це люди, які не бачать нічого поганого в тому, щоб красти періодично якусь річ у магазині, яка їм сподобалася. Вони дотримуються принципу – якщо є можливість вкрасти, чому б ні. Такі люди крадуть для себе і не є тонкими знавцями цього виду діяльності. Зазвичай злодії любителі крадуть невеликі речі, які можуть вміститися в кишенях одягу і які легко заховати.

Злодії екстремали. Дуже оригінальна і нестандартна категорія магазинних злодіїв. Це люди, які крадуть заради гострих відчуттів. Як правило, сама крадена річ їм не потрібна, їм потрібно гостре відчуття, що виникає під час крадіжки і великий сплеск адреналіну. У зв’язку з цим серед злодіїв екстремалів можна зустріти людей, що належать до самих різних соціальних верств і груп населення. Досить часто на крадіжці трапляються і вельми заможні люди, які під’їхали до магазину на дорогій машині і попалися на крадіжці зубної щітки, наприклад, або ще якоїсь дрібниці. Тобто злодії екстремали – це люди, для яких крадіжки – свого роду розвага.

Злодії наркомани. Під цією назвою маються на увазі як безпосередні наркомани, так і будь-які інші люди, які крадуть через сильну потребу. Це дуже небезпечна категорія злодіїв для життя і здоров’я персоналу магазину. Вони можуть бути повністю несамовиті і, як правило, дуже агресивні. Приходять з конкретною метою вкрасти. Крадуть поодинці, але найчастіше великими групами.

Отже, різних магазинних злодіїв, які різними способами і з різних причин здійснюють крадіжки, і через які може сильно постраждати оптовий продаж одягу сток, – на жаль, чимало.