Провести низькоякісну продукцію і видати її за фірмову – добре відомий спосіб обману в багатьох сферах бізнесу. На жаль, в тому числі і в стоковому бізнесі. З такою формою обману сьогодні може зіткнутися кожен, хто займається продажем сток одягу, що становить чималу небезпеку. Адже якщо закуплений і потім проданий клієнтам одяг опт виявиться підробленим, це обов’язково буде помічено покупцями, і вони вирішать, що Ви їх обманюєте.

А це не може не позначитися негативно на репутації Вашого магазину і на лояльності до нього. На жаль, підробок останнім часом стає все більше і більше.

Але в зв’язку з цим виникає резонне запитання, навіщо підробляти такий одяяг, адже стоковий одяг оптом і так коштує дешево? Відповідь дуже проста. Вона коштує дешево, але все одно дорожче, ніж китайська імітація якогось відомого бренду. Тут також важливо відзначити, що крім підробок під відомі бренди або так звані топові марки, наприклад, Armani, Dolce & Gabbana і так далі, існують підробки і під бренди другого ешелону. До них відносяться менш відомі, але пізнавані у світі марки одягу, наприклад такі, як Energie, Parasuco і багато інших. Останнім часом підробки можна зустріти практично на будь-яку популярну марку модного одягу.

У чому сток підробки відрізняються від оригіналів? Це дуже важливе питання. Справа в тому, що в багатьох країнах, наприклад таких, як Китай і Туреччина, де в більшості своїй і з’являються підробки, вже давно є обладнання найвищого класу, якість пошиття на якому нічим не відрізняється від оригіналів. Тобто підробка за якістю виготовлення, особливо на погляд не професіонала, може бути практично такою ж, як і оригінальні речі. Крім того, підробки, найчастіше, виготовляються в тих же самих цехах і тими ж самими людьми, які шиють оригінальні речі.

Тоді в чому проблема? Проблема в тканинах. Це часто то єдине, на чому виробник підробок може заробити. Замість хороших тканин, вони використовують недорогі аналоги, які за своїми властивостями значно поступаються якісним тканинам, що призводить до більш короткого терміну служби виробу і його більш низької зносостійкості. Отже, підробок під відомі марки одягу сьогодні досить багато, але їх можна відрізнити.