Не секрет, що красиві і доглянуті нігті вважаються гордістю кожної жінки. Найчастіше чоловіки звертають увагу не тільки на загальний образ жінки, а й на кожну дрібницю в окремому порядку. Так от руки відіграють далеко не останню роль. Тому як можна нафарбувати очі, губи, нанести шар крему, зробити ідеальну стрижку, але при цьому виглядати безглуздо. А руки є показником вишуканості і почуття смаку у жінки.

У сучасному світі, повному новітніх технологій та різних можливостей створити гарні нігті досить просто. Штучні нігті можуть стати не тільки родзинкою зовнішнього образу, але і приховати непривабливу форму нігтьової пластини. Багато хто вважає, що подивившись поетапний відеоролик про нарощування нігтів, буде простіше і набагато дешевше купити необхідний набір і зробити нарощування самостійно. Але дане рішення для представниці прекрасної статі може закінчитися далеко не маленькими проблемами зі здоров’ям. Тому, дівчата, краще віддатися в руки хорошого фахівця і насолоджуватися результатом.

Перед відвідуванням салону потрібно ознайомитися з деякою інформацією:

1. Зверніть увагу на якість матеріалу. Не соромтеся попросити майстра розповісти про його ціну і наявність сертифіката. Занадто дешевий гель може мати сумнівну якість і виявиться шкідливим.

2. Професіоналізм майстра. Фахівці будь-якого роду діяльності мають документи, що підтверджують наявність освіту в даній сфері. І майстер манікюру теж. Існує безліч курсів, по закінченню яких видають дипломи. Але звертатися варто все ж до того майстру, результати якого вже бачили на знайомих, оцінили акуратність, відсутність відшарування гелю від нігтя, дизайн малюнка. Адже при неякісній роботі майстра може порушиться структура нігтя він жовтіє, ставати хвилястим або зовсім перестає рости.

3. Стерильність. Дуже важливу роль має чистота робочого місця і матеріалів. Прослідкуйте, щоб інструменти для нарощування, робочу поверхню, руки клієнта і свої руки майстер продезінфікував. Інакше фахівець може занести грибкові спори, а грибок розмножується швидко, і позбутися від нього буває досить складно. Щоб убезпечити себе від цього можна приходити з новою, індивідуальної пилою, призначеною тільки для одного клієнта.

4. Алергія. Не виключено, що матеріали для нарощування можуть стати алергенами і викликати неприємні відчуття: свербіж, тріщини на шкірі, зміна товщини нігтьової пластини. Проявитися подібні симптоми можуть, як і відразу, так і з часом, коли алергену в організмі буде вже багато. Лікування такої проблеми може затягнутися та кілька місяців.

5. Процедура нарощування. Клієнт повинен знати про майбутню процедуру. Майстром проводиться знежирення нігтьової поверхні, потім за допомогою пилочки надається краю нігтя потрібна форма і встановлюється тіпса. Лише після цього наноситься перший шар гелю і поміщається в спеціальну УФ лампу, де матеріал твердне. Потім на даній основі створюється певний дизайн, після чого покривається другим шаром гелю, більш товстим. Після затвердіння матеріалу з поверхні нігтя серветками необхідно видалити липкий шар. Пилою усуваються нерівності, надається остаточна форма нігтя і покривається фініш – гелем, який теж твердне в лампі. Кутикулу обов’язково необхідно змащувати живильним маслом.

Підіб’ємо підсумок: володіння інформацією про нарощування нігтів гелем дозволить Вам бути не тільки чарівною і красивою, а в першу чергу – здоровою! Не ризикуйте собою, а доглядайте і милуйтеся результатом!