У наш час стало вже неможливо жити без стресу! Різні складні ситуації, проблеми і труднощі самого різного характеру наповнюють життя кожної людини. І кожна людина шукає і знає свої способи подолання стресу. Для дуже багатьох людей і особливо жінок таким способом або навіть видом терапії став, звичайно ж, шопінг. Купувати гарні та якісні речі для себе і своїх близьких – це приємне і корисне заняття.

Сьогодні існує величезна кількість торгових центрів та різних бутиків спеціально призначених для цього. І поряд з усім цим з кожним роком зростає кількість магазинів, де представлена ​​жіночий одяг сток, а також дитячий, чоловічий і молодіжний одяг. Цей одяг значно дешевший і при цьому не відрізняється за якістю. Але похід в магазини сток одягу відрізняється і навіть можна сказати, що повинен відрізнятися від відвідування бутиків і торгових центрів. Чим саме?

У рамках декількох статей ми плануємо привести інформацію, яку потрібно знати покупцеві, відвідуючи магазини сток і про яку важливо пам’ятати господарям роздрібних магазинів одягу, щоб їх прибуток продовжував зростати.

Перш за все, відвідуючи магазин, де представлено одяг сток, покупцеві потрібно знати чітку мету свого приходу. Найчастіше стокові магазини розташовують свій товар досить щільно. Вони, як правило, не призначені для того, щоб в них прогулювалися і лише іноді приміряли. Власники сток магазинів зацікавлені в тому, щоб на одиницю площі було розміщено максимальна кількість товару. І це цілком виправдано, адже собівартість такого товару нижча, ніж у фірмових магазинах. Тому в магазини одягу сток потрібно приходити, чітко знаючи, що ви хочете купити. Штани, джинси, футболку або щось інше. Просто заходьте і починайте цілеспрямовано шукати потрібний Вам товар.

Ще однією важливою істиною, про яку слід пам’ятати, відвідуючи стоковий магазин, є те, що по справжньому якісні і хороші речі можуть лежати зовсім не на виду. Більш того, найчастіше вони лежать десь глибоко. Наприклад, на дні корзини, в глибині полиць, в середині стопки речей і так далі. Це відбувається з різних причин, але головне варто пам’ятати, що в сток магазинах, потрібно дійсно не соромитися «порпатися», щоб знайти хорошу річ. Це не означає, що на виду обов’язково лежить товар низької якості, просто справа в тому, що, як правило, в сток магазинах не сортують і не розподіляють товар по якості, це справа самих покупців. Адже низька ціна одягу і її висока якість цілком виправдовують ті зусилля, які іноді варто докласти самому покупцеві, щоб розшукати потрібну річ.

І ще одна думка, про яку не завадить пам’ятати, відвідуючи магазин одягу сток, полягає в тому, що річ, яка на полиці в згорнутому вигляді або висить на вішалці, може виглядати непоказно і зовсім не привертати Вашої уваги. Але, якщо Ви візьмете її в примірювальну, розгорнете і одягнете – вона постане перед Вами зовсім в іншому вигляді. Адже стоковий одяг – це дійсно якісний і класний одяг провідних світових брендів.

Отже, магазинів одягу сток стає все більше. Їх обов’язково потрібно відвідувати всім тим, хто любить шопінг і любить якісні та красиві речі за низькими цінами. Але при цьому важливо розуміти, що сток магазини відрізняються від звичних нам бутиків і, відвідуючи їх потрібно пам’ятати декілька важливих аспектів. У цій статті ми відзначили три з них. Прочитайте наступну і Ви дізнаєтеся, про що ще варто пам’ятати.

У Європі та Сполучених Штатах вже давно існують цілі містечка магазинів-розпродажів або заміських retail park. Та й у цілому культура продажу сток одягу там вже дуже добре розвинена і в цілому люди розуміють, що без цього ніяк не обійтися, адже нерозпроданий одяг не може подітися внікуди. У силу цих законів і в нашій країні з кожним роком  збільшується число магазинів, в яких реалізується одяг сток. Таких магазинів стає все більше, але культура споживання стокового товару від цього не з’являється автоматично, її потрібно прищеплювати. Тому існує перелік того, що важливо знати покупцям, відвідуючи магазини стоку, які відрізняються від звичайних бутиків модного брендового одягу.

Відвідуючи магазини сток, будь ласка, пам’ятайте, що звички, що склалися у Вас, відвідуючи бутики, тут можуть підвести Вас. Наприклад, якщо Ви звикли, підмітивши цікаву Вам річ, ​​відкладати її на завтра. Прийшовши в наступний раз в магазин Ви, швидше за все, не побачите її знову, адже в стоковому магазинах одяг розходиться у багато разів швидше, ніж в інших місцях. Тому якщо Ви не готові купити зараз, а річ Вам дуже сподобалася, краще попросити у продавців дозволу відкласти її на касі.

Ще однією корисною інформацією про магазини сток, може служити те, що в них сезонний одяг дешевше можна купити в несезон. Це відоме правило, але в стокових магазинах воно працює особливо. Наприклад, верхні речі, такі як куртки ветровки, влітку можна купити дуже дешево. А шорти і футболки відповідно взимку.

Також, будь ласка, пам’ятайте, що якщо Вам попався одяг непрезентабельного виду – це не означає що він поганий. Просто розгладивши його вдома праскою, ви зможете зрозуміти, що Ви купили дуже гарний одягу за зовсім смішні гроші. Справа в тому, що дана річ могла зберігатися десь на дні корзини або польоту і сильно пом’ятися, але це природно не може вплинути на її якість.

Відвідуючи магазини одягу сток не забувайте радитися з продавцями з приводу розмірів одягу. Вони можуть сильно відрізнятися від звичних нам стандартних позначень. І також не забувайте, що як тільки в магазин надійшла нова партія одягу сток, в першу чергу розходяться речі саме ходових розмірів. З цієї причини, знову ж таки ми приходимо до думки, що покупку краще на довго не відкладати.

Отже, відвідуючи магазини сток одягу, пам’ятайте, що це особливі магазини, які вимагають уваги до деяких аспектів, про які ми намагалися розповісти Вам в рамках цієї статті.