Останнім часом в розмовах з людьми, в інтернеті, на рекламних оголошеннях можна чути і бачити все більше нових слів, значення яких нам поки невідомо. Можливо, для Вас так само незрозуміло, що таке “шоу-рум”. Все частіше його можна побачити на сайтах компаній, у яких реалізується оптом одяг або стоковий одяг. Та й в цілому слово “шоу-рум” фігурує в наш час все частіше і частіше. Так, що ж це таке “шоу-рум”?

“Шоу-рум” взято від англійського слова showroom і означає первісне місце, де представлені зразки продукції, на які покупці можуть зробити своє індивідуальне замовлення. Іншими словами шоу-рум – це офіс з функцією магазину або просто, як правило, невеликий магазин, який розташований не в прохідному місці, а десь у глибині дворів, заводських територій і так далі. Головною особливістю шоу-руму є індивідуальний підхід до кожного покупця. І враховуючи деяку важкодоступність знаходження такої торговельної точки, як результат, виходить, що в них не буває випадкових відвідувачів, які зайшли, просто проходячи повз. Тому персонал магазину не відволікається і працює персонально з кожним клієнтом.

Вперше шоу-руми з’явилися в Італії і потім поступово поширилися на території всієї Європи. У нашій країні вони існують переважно в Києві, де поряд з ними багато магазинів, де представлений ​​стоковий одяг оптом і в роздріб. Шоу-руми це особливі магазини, де Вас не просто зустрінуть індивідуально, але і запропонують унікальний товар, який рідко можна побачити в бутіках і магазинах. Магазини шоу-рум досить часто орієнтовані на роздрібного покупця, але існують і такі магазини для оптовиків.