Сток одяг, який можна купити оптом зі складу “Євросток” – це модні колекції одягу, доставлені нам, найчастіше, від дилерів відомих європейських брендів. На наш оптовий склад одягу приходять актуальні колекції, які також виставляються в трендових бутіках України і всієї Європи. Після того, як колекція одягу того чи іншого бренду за відведений їй термін не була реалізована за номінальною ціною і в період розпродажу, вона найчастіше переїжджає зі складу цього бренду на стокові оптові склади.

Власне, в перекладі з англійської слово stock означає “запас, асортимент”, а співзвучне дієслово – “зберігати, мати запаси на складі”. Саме цим і займається компанія “Євросток” – продає зі складу повний асортимент одягу та взуття, якому через низку об’єктивних причин не вдалося оперативно знайти своїх господарів в модних магазинах. Однак тепер цей модний дитячий, чоловічий або жіночий одяг отримує куди більш реальний шанс таки опинитися в гардеробі якого-небудь модника, так як тепер її ціна буде істотно нижче колишньої.

При цьому якість одягу, зрозуміло, залишається на колишньому рівні, проте актуальність красивої і стильної речі навряд чи серйозно постраждає за півроку з дня виходу колекції. Адже, погодьтеся, ми рідко купуємо одяг тільки на один сезон, і навряд чи багато хто з нас здатен точно визначити час виходу тієї чи іншої моделі. Так що, купуючи фірмовий сток одяг з вчорашніх колекцій брендових магазинів, покупець ні в чому не програє, але при цьому серйозно економить кошти, що особливо актуально в епоху кризи.

Це найвідоміший і розповсюджений метод появи сток одягу на складах в Європі та Північної Америки, але не єдиний. Також, іноді, одяг сток доставляється безпосередньо з фабрик-производительниц модних речей, минаючи магазинну стадію. Причин у такої різкої зміни обстановки може бути безліч: зрив поставки партії одягу, надлишки продукції або матеріалу, перевиконання плану продажів, прагнення звільнити місце на складі брендового одягу тощо. Саме з такою продукцією в основному працює “Євросток” – ми отримуємо товарний запас діючої колекції зі складу виробника.

Також варто відзначити, що існує поширена помилка, що одяг сток – це те ж саме, що і одяг second hand, але насправді одяг та взуття сток – це запакований товар, з ярличками і фірмовими бірками, що повністю зберіг свій початковий торговий вид. У цьому Ви зможете переконатися особисто, відвідавши наш оптовий склад брендового європейського одягу у Львові!