Мати свій особистий бізнес в наш час – непроста справа, але незважаючи на всі труднощі, пов’язані з нею, однаково приваблива. Перш за все, приваблива своєю незалежністю від будь-кого, тому що єдине, перед ким періодично доведеться звітувати – це тільки податкова контора. І, головне, якщо все піде нормально, то свій бізнес з часом стане непоганим джерелом стабільного і хорошого прибутку.

Часто саме ці факти спонукають багатьох зайнятися торгівлею одягом. Адже крім вище перерахованих плюсів, цей вид бізнесу має ще один: одяг – це зручний товар, тому що не псується і не потребує особливих умов зберігання. Але який одягом краще торгувати? Це дуже важливе питання. В рамках цієї статті ми хочемо звернути увагу на переваги, пов’язані з цим видом торгівлі, і показати, чому саме брендовий європейський одяг сток, у Львові чи інших містах України найбільш підходящий товар для реалізації, ніж, наприклад, одяг виробництва Туреччини або Китаю.

Якщо у Вас вже є магазин роздрібної торгівлі одягом, або Ви тільки думаєте, який напрямок було б краще всього вибрати, будь ласка, зверніть увагу на наші доводи. Існує шість причин, чому варто почати торгувати саме «стоком», а не чимось ще.

1. Більшість досвідчених продавців стоком вважають найважливішим, що одяг сток коштує дешево і, як наслідок, вкладення на закупівлю будуть мінімальні. Якщо, наприклад, порівняти ціни однакового обсягу сток одягу і дилерів актуальної колекції або складу виробника, то різниця буде вельми істотна. Крім того, низька вартість сток одягу стосується всіх брендів, чого не скажеш про брендовий товар з нової колекції. Завдяки цьому, можна купувати різні бренди і розширювати асортимент, що приверне нових покупців.

2. Наступна причина пов’язана з бажанням кожної людини мати у себе якісний і модний одяг. Сьогодні у продажу досить багато речей китайського виробництва та секонд-хенду. Вся ця продукція завжди представлена ​​за дуже низькими і привабливими цінами. Але, Ви, напевно, погодитеся, що не так вже й багато людей поспішають його купувати. Адже якість такого товару викликає серйозні сумніви, та й ношені кимось речі не дуже-то приємно вдягати. І до того ж старий добрий принцип “я не настільки багатий, щоб купувати дешеві речі”, ще зовсім не втратив своєї актуальності для багатьох наших співвітчизників. На відміну від усього цього стоковий одяг – це модний і високоякісний товар, не ношений і з етикетками.

3. По-третє, виходить так, що якщо одяг сток – це якісна продукція, яка так само висить у дорогих бутиках – Вам не соромно буде торгувати нею. Люди будуть поважати Ваш магазин, знаючи, що Ви пропонуєте тільки хороші речі європейської якості.

4. Займаючись цим бізнесом, ви зможете і для себе надовго вирішити проблему особистого гардеробу, тому що через Вас буде проходити величезна кількість одягу і все те, що Вам сподобається можна легко залишити собі, адже собівартість цих речей буде вкрай низькою.

5. П’ятою причиною важливо назвати те, що Ви, сміливо і виправдано, можете очікувати хороших продажів і прибутку, торгуючи стоком. Адже ви зможете скласти конкуренцію дорогим магазинам і бутіками, так як будете торгувати речами, які за рівнем і якістю нічим не поступаються їх асортименту, а за цінами однакові з одягом із секонд-хенду і трохи дорожче китайської продукції.

6. Ви ніколи не залишитеся без якісного товару для продажу, тому що товарні залишки утворюються завжди і є практично у всіх європейських брендів. А виробникам невигідно залишати його у себе на складі. Тому брендовий одяг оптом за низькими цінами буде доступний для закупівлі завжди.

Отже, якщо Ви, як кажуть, вже в “темі”, тобто займаєтеся роздрібною торгівлею одягу або в даний момент роздумуєте про те, щоб почати активно вливатися в цей вид бізнесу, зверніть увагу на ці шість причин, які, сподіваємося, будуть для Вас корисними.