Stradivarius (Страдіваріус) – іспанський бренд молодіжного жіночого одягу. З 1999 року належить концерну Inditex Group, якій належать такі відомі бренди, як іспанськи Massimo Dutti, Zara, Oysho, Uterqüe, Bershka, Pull and Bear.

Середньостатистичний покупець одягу Stradivarius – молода дівчина 18-30 років, тому молодіжний стиль простежується у кожному образі, створюваному дизайнерами компанії. І аксесуари, і одяг Stradivarius – це нескінченне свято молодості. Кожен новий каталог Stradivarius є втіленням найпомітніших тенденцій світової моди, і кожна дівчина напевно знайде в ньому зручний та комфортний одяг, здатни підкреслити жіночу красу.

Заснований бренд достатньо не давно, а саме в 1994 році в Барселоні (Іспанія). Засновувалася компанія як невеликий сімейний бізнес і спеціалізувалася на пошитті жіночого одягу для юних дівчат. У 1999 році цей бренд відзначив такий гігант як Inditex Group і викупив його. Після чого послідував бурхливий розвиток бренду і зараз він широко пізнаваний у Європі.

На сьогоднішній день відкрито більше 300 магазинів у більш ніж 20 країнах Європи. З особливостей бренду можна виділити середній ціновий діапазон продукції. Яскраві кольори і непередбачуваність для дівчат, чий вік від 18 до 30 років. Якість продукції при цьому на цілком хорошому рівні.