Більшість клієнтів «Евростоку» купляють якісний одяг сток на нашому складі для масового поповнення асортименту своїх стокових магазинів. Однак існує така група покупців, яку цікавить створення невеликого салону модного одягу. У зв’язку з цим виникає питання – наскільки дитячий, жіночий та чоловічий одяг сток, який реалізує міксами наш склад, підходить для бутиків скромних розмірів за прикладом тих, що ми постійно відвідуємо в численних торгових центрах і моллах?

Спішимо відповісти, що в наших міксах знайде щось відповідне для себе навіть самий розпещений модник. До прикладу, в нашому чинному прайс-листі модною стокового одягу фігурує чимало всесвітньо відомих брендів, чиї фірмові бутіки визнані в кожному місті України – FreeSoul, Caramelo, Fracomina, Berscka, Naf-Naf, Tom Tailor, Tommy Hilfiger, Zara, PSSSY, Massimo Dutti і багатьох інших. Моделі молодіжного, класичного та спортивного одягу, взуття та аксесуарів з цих колекцій будуть гідно виглядати на прилавках будь-якого трендового салону.

Зрозуміло, потенційний господар модного бутіка повинен усвідомлювати, що концептуальний магазин вимагає більш ретельної уваги до товару, який Ви купуєте. Швидше за все, для Вашого магазину підійде далеко не кожен мікс з нашого прайс-листа, тому ми б порадили підійти до вибору стокового товару досить ретельно і запастися часом для детального ознайомлення з брендом на складі. Звичайно, мікси більш розкручених брендів обійдуться Вам дорожче, але це необхідна жертва за якість, яку Ви хочете запропонувати своїм покупцям в бутіку.

При цьому закликаємо Вас не забувати, що солідний бутик – це не тільки якісний одяг і відмінний від стоку рівень цін, але і продуманий дизайн салону! Постарайтеся подбати про інтер’єр приміщення – підберіть відповідну музику, додайте світла, дзеркал, прикрасьте стіни. Також не обходьте стороною питання персоналу – якщо в сток-магазинах покупці звичайно надані самі собі, то в модному бутіку потрібно оточити їх турботою грамотних консультантів.