Компанія Євросток вже кілька років поставляє сток оптом в місто Львів. Асортимент продукції – це одяг, взуття та аксесуари відомих світових дизайнерів і брендів. У нас на оптовому складі ви зможете знайти все: від джинсів і футболок до вишуканих суконь та стильних піджаків. Товари на складі сортуються в мікси за дизайном, розміром або ціновим критерієм. З недавнього часу ми пропонуємо дешевий сток одягу, взуття та аксесуарів в місті Львів з доставкою по всій Україні.
Наша компанія тісно співпрацює з регіональними покупцями стоку. Тому, якщо Ви вирішили стати клієнтом нашої компанії,- тоді співробітники Євросток допоможуть підібрати якісну та актуальну брендову продукцію зі складу у Львові, враховуючи побажання клієнта і в самий короткі терміни відправлять вибраний товар в будь-яку точку України.

Якщо ви шукаєте хороший сток одяг у Львові зверніться до наших співробітників. Ми регулярно стежимо за тенденціями стокового ринку, тому на складі у Львові представлено сток актуального ексклюзивного взуття та аксесуарів, одяг від світових дизайнерів для жінок, чоловіків і дітей. Консультанти ЄВРОСТОК підтримують постійний зв’язок з клієнтами та забезпечують якісний сервіс на протязі всього періоду співпраці.