Наша компанія реалізує сток оптом і здійснює постійні поставки одягу і взуття в Харків, а також в інші міста України. Наша стокова база поставляє десятки найменувань одягу, взуття, а також різних аксесуарів категорії «сток» з можливістю індивідуального замовлення та оформлення доставки в Харків. У нашому стоковому центрі ви знайдете різноманітний асортимент модного одягу від світових виробників: чоловічий, жіночий і дитячий одяг сток поставляється з Італії, Німеччини, Данії, Франції, Іспанії та відвантажується на складі в місто Харків.
Компанія Євросток вже кілька років успішно працює на ринку стоку і має широку клієнтську базу оптових покупців. У нас ви знайдете: сток спортивного одягу, стильні модні сукні, оригінальне взуття, дитячий сток і ексклюзивні аксесуари по доступних цінах з можливістю доставки в місто Харків. Якщо ви хочете купити сток оптом у Харкові, звертайтеся до представників нашого компанії. Після оформлення вами замовлення, наші консультанти нададуть вам повну інформацію про зміст лотів і міксів, в які фасується одяг.

Вартість товару можна дізнатися в прайс-листі, але може мінятися. Варто відзначити, що наша база постачає сток оптом в Харків без участі посередників, тому має можливість пропонувати стоковий товар за максимально низькими цінами. Якщо ви регулярно купуєте сток оптом у Харкові, зверніться до наших консультантів і уточніть умови співпраці. Наші співробітники вивчають вимоги споживачів і попит на сток в різних областях, тому стокова база має високу якість асортименту і гарантує максимально швидку доставку до Харкова.