Компанія Eurostok вже кілька років успішно працює на ринку оптового брендового одягу з Європи, і домоглася визнання надійного постачальника якісних товарів категорії «сток». На нашій оптовій стоковій базі ми реалізуємо взуття, аксесуари, чоловічий, жіночий та дитячий одяг відомих світових виробників і дизайнерів. Для тих, кого цікавить сток опт, раді повідомити, що доставка будь-яких партій товару сток у спеціальних упаковках здійснюється з нашого складу по всій території України, в тому числі і в місто Луцьк. Ми пропонуємо новий брендовий одяг з торішніх колекцій оптом в Україні, ціни на який повністю відповідають заявленим в прайс-листах і представлений в нашому оптовому складі.

Якщо вас зацікавив сток оптом, вам не обов’язково вирушати з Луцька до нашої оптоввї бази у Львові, оскільки ми маємо великий досвід доставки товару в будь-яку точку України. Достатньо всього лише зв’язатися по зазначених контактактах з працівниками нашої компанії і оформити замовлення. Вибрати товар і сформувати індивідуальний список необхідного одягу для доставки в Луцьк можна як у нас на оптовій базі, так і дистанційно. Наші досвідчені співробітники нададуть можливість ознайомитися з вмістом лотів по електронній пошті, порадять найбільш часто затребувані бренди і оформлять доставку транспортними компаніями, список яких зазначений в розділі Оплата та доставка. Ми з радістю врахуємо вимоги кожного окремого клієнта і підтримуємо зв’язок з покупцями на протязі всього періоду співпраці.

Eurostok є постачальником, тому має можливість запропонувати сток опт за максимально доступною ціною для міста Луцьк. Наші клієнти можуть здійснювати покупки у нас в будь-який час. Ми гарантуємо швидку доставку і якісний сервіс.