Наша компанія пропонує Вам послугу по постачанню одягу марки Sergio Tacchini оптом.
Спеціалізація компанії – чоловічий і жіночий одяг, взуття, аксесуари, парфумерія. Основний напрямок – спортивний одяг, стильні аксесуари для активного відпочинку, підбадьорливі аромати.

Компанія заснована в Італії в 1966 році. Засновник компанії – досить відомий італійський тенісист Серджіо Таккіні. Свою кар’єру він почав в кінці 50-х минулого століття, двічі був чемпіоном національних змагань, брав участь у престижних міжнародних командних змаганнях за кубок Девіса, і все ж в історію він увійшов не завдяки спортивним досягненням, а власної марки одягу.

Серджіо від природи мав відмінним смаком, і, що ще важливо, хорошим бізнес-чуттям, тому перше своє підприємство з пошиття спортивного екіпірування він заснував ще в часи свого чемпіонства. Кому, як не йому, було знати, який одяг хотілося б носити спортсменам.

Першими шанувальниками продукції Sergio Tacchini були лише знаменитості: Іліє Настасе, Джон Патрік Макінрой-молодший, Джиммі Коннорс і інші перші особи світового тенісу.

Після завершення своєї спортивної кар’єри Серджіо Таккіні вирішив розширити лінійку продукції, що випускається і переключився на інші види спорту. У 80-х роках екіпіровку від Sergio Tacchini носили гонщик Формули 1 Айртон Сенна, люксембурзький лижник Марк Жірарделлі, англієць гольфіст Йен Вуснам і багато інших.

А в 1996 році Sergio Tacchini вже був офіційним постачальником спортивного одягу для італійської команди на Олімпійських іграх в Атланті. За роки існування бренду в славній компанії спортивних зірок, одягнених у Sergio Tacchini, відзначилася і росіянка Дінара Сафіна.

У 2007 році у фірми змінився власник. Сьогодні Sergio Tacchini управляють гонконгський бізнесмен Біллі Нгок і американський магнат Рональд Барклі. Нові інвестори продовжують розширювати володіння бренду: тільки в Китаї за останні кілька років було відкрито більше сотні фірмових магазинів компанії.

Сьогодні Sergio Tacchini – це процвітаюча компанія, чий асортимент не обмежений лише спортивним взуттям та одягом. В 2 сотнях фірмових бутиків у всьому світі продаються не тільки спортивна екіпіровка, але і одяг, а також аксесуари для активного способу життя.

Гордість бренду – фірмові сонцезахисні окуляри в металевій або ацетатній оправі, а також популярні у всьому світі марки парфуму: «Feel Good Woman» та «Feel Good Man», «Tacchini Stile Donna», «Tacchini Donna» та ін

Серджіо Таккіні зробив ставку на яскравість спортивного одягу і не помилився. Слідом за знаменитими спортсменами в одяг і взуття від Sergio Tacchini одягалися багато любителів активного відпочинку. А його оригінальні аксесуари та аромати стали відмінним доповненням нового стильного спортивного способу життя.

Відтепер завдяки Серджіо Таккіні спорт вже ніколи не буде безликим. До недавніх пір продукцію бренду мало знали в Україні. Але тепер прикра помилка виправлена: Sergio Tacchini оптом цілком можна купити і в Україні.