На весіллі наречена перебуває під постійним наглядом з боку гостей, фотографа та відеооператора. Фотографи дуже люблять ракурс, коли наречена гладить щоку нареченого, коли наречений одягає кільце нареченій на палець, коли наречений тримає наречену за руку на прогулянці. Тобто руки нареченої завжди будуть крупним планом відображатися як на фотографіях, так і на відео. Тому наречена повинна особливу увагу приділити манікюру.

Якщо нігті не дуже довгі, то це можна виправити за допомогою нарощування. Найкраще це зробити за 5-7 днів до весілля. За цей час наречена звикне до нігтів і при необхідності можна щось буде підправити.

Весільний манікюр повинен бути красивим, урочистим, але непомітним і дуже ніжним.

Найпопулярнішим варіантом весільного манікюру є французький. Він являє собою білий півмісяць, який проходить по кінчику нігтя. Є наречені, які фарбують півмісяць і самі нігті в різні кольори. Але все ж варто прикрашати нігті такими відтінками, які підходять до весільної сукні. Найпоширенішими кольорами є пастельні (світло-рожеві, кремові, блідо-блакитні).

Класичний французький манікюр можна прикрасити різними каменями, стразами, мереживом і так далі. Благо варіантів прикрас нігтів сьогодні дуже багато.

Також популярним варіантом прикраси нігтів на весілля є нанесення витіюватого малюнка на безіменний палець. Це робить манікюр дуже витонченим. Досить вишукано виглядає білий ажурний малюнок на нігтях.

А ось найкраще відмовитися від об’ємного манікюру. Так як він буде не тільки заважати нареченій і створювати дискомфорт, а й постійно чіплятися до ніжньої весільної сукні та колготок.

Що стосується довжини нігтів, то, звичайно, потрібно робити такі, з якими наречена буде відчувати себе комфортно. Але краще дуже довгими нігті не робити, так як наречена повинна в цей день не тільки бути красивою, але й активно брати участь у всіх обрядах і конкурсах. Наприклад, не дуже зручно ламати коровай з довгими нігтями або зав’язувати якісь стрічки.

Після того як манікюр буде обраний, найкраще заздалегідь спробувати нанести його на нігті, щоб подивитися як він буде виглядати. Тоді відразу можна буде зрозуміти якою має бути довжина нігтів, щоб манікюр виглядав красиво і витончено. І тоді під час торжества всі оцінять весільний манікюр нареченої.