Сьогодні представниці прекрасної половини людства все частіше прагнуть домогтися кар’єрних висот, витрачаючи велику частину часу на робочі питання. І як тут зберегти красу і жіночність, подаровану природою?

У магазинах одягу сток оптом у Львові ви знайдете саме те, що створює офісний стиль – строгий і лаконічний, доречний в рамках будь-якого дрес коду. Сток пропонує величезний вибір офісних суконь, покликаних підкреслити елегантність і жіночність. Сучасні ділові леді повинні виглядати саме так. Стокові магазини пропонують стандартну класику – офісні сукні-футляри і сукні-сорочки. Такі моделі підійдуть будь-якій жінці і приховають всі недоліки фігури.

Якщо ви вирішили виглядати в офісі елегантно, не зловживайте прикрасами: плаття для носіння в офісі, в першу чергу, покликане підкреслити ділові якості. Багато прикрас, навіть дорогих, тільки зіпсують ваш образ бізнес леді.

Вибираючи вбрання для офісу, не забувайте про деякі правила. Наприклад, тканина повинна бути класичного кольору і не бути строкатою (не більше двох різних кольорів в одному платті). Крім того, плаття не повинне мати глибоких вирізів і розрізів, рюшек, оборок, банків, а його довжина повинна як мінімум досягати рівня коліна. Виконане в строгих формах і з використанням простого крою, таке плаття найкраще підкреслює діловий стиль.