Як не помилитися з вибором зачіски? Наш зовнішній вигляд часто відображає наш настрій. Тільки правильна стрижка ідеально доповнить образ. Для отримання максимального ефекту потрібно зі знанням підійти до даного питання. Важливим фактором тут виступає форма обличчя.

Форма кола: мета – створити об’єм над головою. З боків стрижка не повинна виглядати об’ємною, щоб лице не здавалося ще ширше. Людям з даним типом обличчя можна носити як короткі, так і стрижки середньої довжини. Чубчик повинен бути коротким і прямим.

Овальна форма: можна носити будь стрижі за умови, що весь об’єм буде в області потилиці.

Подовгаста форма: тут необхідно враховувати, що зачіска повинна допомогти зробити ваше обличчя візуально трохи повнішим. Весь об’єм волосся повинен припасти на бічні сторони. Щоб надати м’якості рисам обличчя можна підстригти волосся драбинкою або вибрати стрижку з рваними краями. Тут теж буде доречним чубчик. Вибирайте зачіски середньої або короткої довжини.

Квадратна форма: роблячи стрижку потрібно піти від «незграбності». Сміливо носіть кучері. Якщо хочете чубок – він повинен бути легким. Довжина волосся – коротке або середнє.

Форма трикутника: більша кількість волосся на скронях, менша – на рівні підборіддя. Ідеальний варіант – коротка стрижка. Вона відмінно виглядає і за нею легко доглядати. Вона практична в будь-яку погоду. Але якщо шкода розлучатися з довгим волоссям – зачісувати їх назад.

Обличчя у формі серця: об’єм створюйте на рівні підборіддя, довжина – не нижче. Зачіска у вигляді драбинки плюс не надто густий чубчик – ваш варіант.

Якщо у вас маленькі і невиразні очі – носіть чубок, локони будуть доречі, але не забирайте їх за вуха. Так само чубчик прекрасно приховає високий і об’ємний лоб. Об’ємна укладка або легка хімія візуально зменшать великий ніс.

Так само важливо розуміти яке ваше волосся за структурою.

Навряд чи власниці занадто рідкого волосся вдасться домогтися великого об’єму. Тонке волосся досить легко піддається укладанню, але і досить швидко цю форму втрачає. Буде краще вибрати варіант стрижки з рівними краями по низу, волосся буде виглядати густішим.

Якщо волосся пряме – або залишайте його прямим, або злегка потрібно завивати, уникаючи тугих кучерів.

Кучеряве волосся краще не стригти коротко. Як варіант – асиметрична довжина волосся.

Існують навіть різноманітні комп’ютерні програми, які допомагають визначитися зі стрижкою. При необхідності зверніться до професіонала, він посприяє вам у виборі.

У гонитві за модними тенденціями не забувайте – в першу чергу зачіскою повинні бути задоволені ви самі. Обов’язково доглядайте за своїм волоссям, тоді будь-яка стрижка і зачіска будуть виглядати ефектно.