Що таке чоботи, туфлі і черевики знає кожен, але існує велика кількість назв взуття, які повинна розрізняти кожна модниця, щоб не потрапити в незручне становище.

Еспадрільї – стильне жіноче взуття на літо, яке виконується з текстильних матеріалів та мотузяною підошвою. Ідеально підходить для спекотних днів, так як дозволяє шкірі ніг «дихати». Це, один з варіантів спортивного взуття, яке поєднує в собі зручність кед і нагадує за зовнішнім виглядом домашні тапочки з задником.

Гладіатори – сандалі на плоскій підошві, відмінною рисою яких, є наявність великої кількості ремінців. Такі шкіряні смужки, можуть доходити, практично до колін, в деяких моделях. Бути гладкими або доповнюватися стразами, шипами і іншими декоративними елементами. В даний час, існує маса такого взуття на підборах, це пояснюється тим, що плоска підошва не зовсім безпечна.

Гуарача – літнє взуття, з мінімальною кількістю шкіри або іншого матеріалу і з максимальною кількістю відкритих місць. Такі сандалі, складаються з ремінців однакових або різних розмірів, як правило, без задника. Плоска підошва – основна особливість, яка притаманна, практично всім моделей гуарача.

Челсі – це черевики з завужені носком, без блискавок і застібок. Роль всіх цих елементів, виконують еластичні, гумові вставки з боків взуття, це дозволяє без зусиль надягати їх, навіть на повну ніжку. Лоуфери – туфлі, також, без шнурків і замків, які нагадують балетки, але відрізняються від них, наявністю невеликого широкого каблучка.

Уггі, досить популярне взуття, яке представляє собою м’які чобітки на плоскій підошві. Вони виготовляються з м’якого матеріалу, а саме штучного або натурального хутра і замші. Уггі можуть зігріти ніжки своєї власниці, навіть у самі люті морози і при цьому, не дасть їй посковзнутися на льоду, завдяки стійкій підошві. Єдиним недоліком такого взуття, є не зовсім естетичний зовнішній вигляд.

Ботильйони – взуття між туфлями і черевиками, воно, як правило, закриває третину або чверть гомілки. Цей варіант, як не можна краще, підходить для міжсезоння, тому що являєть собою ту саму золоту середину, яка так необхідна для мінливої ​​погоди. Ботильйони бувають на плоскій підошві, танкетці і підборах. Матеріал, який використовується для їх виготовлення: шкіра, замша, як штучна, так і натуральна.