Известно, что подделка по качеству изготовления может практически не отличаться от оригинала. Определить качество ткани тоже не всегда по силам каждому. Даже профессионалы не в каждом случае могут со 100% точностью выявить подлинный состав ткани. Поэтому способы определения подделки должны быть другие. И они есть!

В першу чергу, визначити підробка перед Вами чи ні, можна за ціною сток одягу, який Ви хочете купити. Наприклад, якщо з’являється можливість заманливо дешево купити партію речей топової марки, наприклад Вам пропонується Mango, Mexx, або інший модний одяг оптом зовсім за невеликі гроші, причина такої щедрості може бути досить очевидною. Перед Вами підробка! Звичайно, ціна не завжди адекватно відображає якість і справжність пропонованої Вам речі, але в деяких випадках такий підхід спрацьовує.

Один з найголовніших критеріїв, за якими можна відрізнити підроблену річ – це ярлики. Важливо розуміти одну просту думку – виробники дорогих брендів завжди багато уваги приділяють саме ярликам і в цілому атрибутиці, такій, як голограми, бірки, упаковка та інше. І кожна чоловічий, жіночий або дитячий одяг оптом, як товарний залишок або сток, будь-якого популярного бренду, завжди буде повністю укомплектований такою атрибутикою. Виробляють все це на спеціальному дорогому обладнанні і, як правило, не в тих країнах, де розміщено виробництво. Це робиться спеціально. Тому у виробників підробок часто найбільше проблем виникає саме з виготовленням ярликів.

І внаслідок цього ярлики на підроблених речах практично завжди відрізняються від ярликів на оригінальному одязі. Наприклад, на них можуть бути нечітко надруковані букви або вони можуть розпливатися. Також якість паперу на ярлику може повідомити про підробку. Потрібно пам’ятати, що для виготовлення бірок багато відомих брендів використовують дуже міцні і зносостійкі матеріали. Тому, якщо Вам пропонують, скажімо, блузку від Armani, де бірка надрукована на низькоякісному папері, це повинно Вас насторожити. Таким чином, можна зробити висновок, що важливо запам’ятовувати, як виглядають оригінальні ярлики на відомих марок стококового одягу.

Ще однією відмінністю, яке допомагає виявити підробку, є, як не дивно, наявність граматичних помилок в назві бренду або супутньому тексті. Наприклад, відомий випадок, коли на джемпері від Dolce & Gabanna, який чудово виглядає і дуже схожий на оригінал, на ярлику, чомусь, було написано Dolo Gabanna. І подібних випадків досить багато. Отже, відрізнити підробку цілком можливо. Для цього потрібно бути уважним і при покупці обов’язково приділяти увагу ярликам.