Найпростіший спосіб придбати справжні фірмові джинси, без побоювання, що вам «впарили» чергову дешеву підробку – це купувати їх у фірмових магазинах або бутиках. Але варто відзначити, що велика частина населення все ж одягається на речових ринках, та й брендові бутики є далеко не в кожному місті. Багато хто думає, що варто відразу ж відмовитися від послуг продавця, який купує джинси оптом з Туреччини. Насправді ж, для джинсового одягу слово «турецький» зовсім не означає «поганий». Свої виробництва в цій країні мають сьогодні навіть самі імениті виробники. Виробництво будь-якої моделі в Туреччині, Малайзії, Індонезії та інших країнах виявляється набагато вигідніше, ніж випускати їх, наприклад, у тих же США. І щоб не купити підробку, вибираючи джинси, потрібно звернути увагу на кілька основних моментів.

Справжні фірмові джинси завжди можна відрізняти по їх фірмовій фурнітурі. Це не тільки гудзики, але ще й закльопки, і блискавки. Відомі виробники саме на них наносять інформацію. Якщо перед вами дійсно брендові штани, на них обов’язково буде встановлена ​​фурнітура YKK – варто запам’ятати для себе ці три букви. Є виробники, які випускають і використовують власну фурнітуру, але їх порівняно небагато.

Переконавшись у якості джинсової фурнітури, потрібно звернути увагу на «собачку», якою обладнана блискавка. На ній, а також на зворотному боці гудзиків, обов’язково наноситься торгова марка. І марка ця повинна легко читатися – як правило, це кілька букв. Якщо марки немає, або прочитати її неможливо – сумнівів у справжності джинсів не залишається.

Багато про що може сказати і якість швів обраної моделі. З них ніде не повинні вибиватися нитки, всі шви повинні бути рівними, прямими і акуратними. Всі зрізи, як зсередини, так і зовні, повинні бути закритими – якщо іншого не вимагають особливості моделі.

Безумовно, про походження джинсів багато що може сказати етикетка. Справжні моделі зазвичай забезпечені дещо побитого вигляду етикетками, які, тим не менш, дуже акуратно пристрочені по всій довжині периметра. На задніх кишенях може бути акуратна строчка.

Справжні вироби високої якості, купуєте ви жіночі джинси оптом, або вирішили купити собі чергові повсякденні штани, відрізняються також за якістю тканини. Типова джинсова тканина має середню щільність, на дотик гладка, не мнеться, не утворює легко витертих складок. Кращим варіантом є тканина denim, виготовлена ​​в основному з бавовни. Якщо тканина на дотик не гладка, а ворсиста, це говорить про присутність у ній великої кількості синтетичних волокон. Такі моделі, втім, можуть мати дуже привабливий вигляд – але їх доводиться постійно чистити, так як на їх ворс легко збирається бруд.

Багато хто вважає, що джинси забарвлюються вже після виготовлення. Насправді, вони шиються з вже забарвлених тканин – подібний підхід дозволяє забезпечити яскравість і міцність кольору.