Напевно Вам вже добре відомо, що стоковий одяг – це не секонд хенд і ніякий інший вживаний товар, або в цілому низької якості. Стоковий одяг – це абсолютно нові речі, якісні та красиві, які до того ж виготовлені відомими і популярними в світі компаніями, що виробляють модний одяг. І вже тільки в зв’язку з цим, погодьтеся, стає зрозуміло, якими перевагами володіє стоковий одяг. Але все ж дозвольте докладніше розкрити це важливе питання, для всіх тих, хто займається роздрібним продажем одягу. Давайте детальніше обговоримо питання, які переваги має одяг сток над іншими товарами?

Звичайно ж, найголовніша перевага – це ціна стокового одягу. Питання ціни взагалі саме вирішальне у будь-якій справі, а в продажі одягу тим більше. Головна вигода більш ніж очевидна. Вона полягає в тому, що сток це той же брендовий одяг, але за значно нижчою ціною, ніж в бутіках. Звичайно із застереженням, що це, як правило, не сама остання колекція. Але погодьтеся, в нашій країні, і особливо в провінції, поціновувачів моди, що відстежують всі останні колекції, все-таки набагато менше тих, хто із задоволенням купив би якісну брендову річ дешевше, нехай і минулого сезону.

Завдяки низькій вартості стокового одягу, ми приходимо до ще однієї переваги цього виду товару. А саме те, що низька ціна може дозволити Вам придбати партії сток одягу різних брендів, роблячи, таким чином, асортимент свого магазину більш широким. Це збільшує діапазон покупців, яких може зацікавити пропонований Вами товар.

Ще одним плюсом сток одягу можна назвати те, що він має перевагу над іншими видами недорогого одягу. У тому ціновому діапазоні, в якому варіюється ціна на стоковий одяг, знаходяться ще вже згаданий нами секонд хенд, а також китайські речі і білоруський трикотаж. За якістю виготовлення і популярністю брендів одяг сток має явну перевагу і йому буде віддаватися більша перевага.

Завдяки стоку Ви зможете успішніше конкурувати з іншими торговими точками одягу. Той факт, що Ви пропонуєте товар прекрасної якості, такий же що і в бутиках, безумовно, буде позитивно позначатися на Вашій торгівлі.

Отже, якими ж перевагами володіє стоковий одяг над іншими товарами? Ми відзначили, що низька ціна, можливість набувати різні бренди, перевага стоку над іншими дешевими речами і більш краща конкурентна спроможність Вашого магазину – це все і є ті переваги, про які ми хотіли Вам розповісти.