Зимова жіноча сумочка відрізняється від сумочки, яка доповнює легкий літній наряд. Зимові сумочки природно більші за розміром, щільніші по фактурі, адже вони повинні поєднюватися з громіздким зимовим одягом і взуттям. Колір зимових сумок приглушений, непомітний. Але навіть у цьому правилі є винятки.

Припустимо, у вас верхній одяг не настільки об’ємний, то що завадить доповнити його сумочкою маленького розміру? Сумочка-гаманець або ридикюль природно доповнять норковий кожушок і додадуть Вашому наряду вишуканості. А ось до вашої спортивної куртки добре підійде ділове портмоне. Популярні на даний момент маленькі сумочки, виконані в стилі 60-х. Вони прикрашені вишивкою та бахромою. Обов’язкова деталь маленької сумочки – довгий ремінь, щоб носити її на плечі.

Великі брендові сумки оснащені однією або двома короткими ручками, а довгий ремінь до таких сумок вже не в моді. Безформність теж не в моді, сумка набуває форми чоловічого портфеля з ременями. З великих сумок прибрані зайві елементи декору, в тому числі накладні кишені і замки. Колір зимової сумки повинен збігатися з кольором головного убору або рукавичок.

Гламурність не виходить з моди. Гламур або екстравагантність присутні не тільки в предметах одягу, але і в аксесуарах – ковбойському капелюсі, широкому шкіряному ремені з масивною бляхою, сумці у вигляді ділового портфеля, яку носять через плече. Шкіряний плащ можна доповнити шкіряною кепкою і рюкзаком жовтого кольору. Модна довжина плаща – до середини ікри.

Для роботи вибирайте сумку дуже великого розміру. Це не тільки модно, але й зручно. Зовні такі сумки нагадують дорожні. Зате в них міститься вся косметика, дієтичний обід, форма для фітнес-клубу і ще залишається місце. Найактуальнішою великою сумкою є саквояж. Ця сумка має накладні кишені і прекрасно створює образ міської дівчини. Великі сумки відмінно поєднуються як зі спортивними куртками, так і з коротенькими куртками або хутряними жилетами.